Ważne: Spotkania informacyjne ws. budowy drogi S17 na odcinku Zamość-Hrebenne [AKTUALIZACJA]

Nie odbęda się spotkania informacyjne dotyczące budowy drogi S17 na odcinku Zamość-Hrebenne, które były planowane na 16, 17 i 18 marca w Łabuniach, Krynicach, Lubyczy Królewskiej, Bełżcu i Tarnawatce. 

Szanowni Państwo,

w związku z zagrożeniem zarażenia koronawirusem, w trosce o zdrowie mieszkańców gmin oraz innych osób, które miały wziąć udział w spotkaniach, podjęliśmy decyzję o zmianie chartakteru działań informacyjnych. Planowane na 16, 17 i 18 marca spotkania nie odbędą się.

 

Materiały z rozwiązaniami projektowymi, które miały zostać zaprezentowane, są dostępne na naszej stronie internetowej (patrz poniżej), na stronie inwestycji: http://s17-zamoscwsch-hrebenne.pl/, a także w urzędach gmin. 

 

Czekamy na wnioski od Państwa

 

Wypełnione formularze z uwagami, propozycje i spostrzeżenia związane z dokumentacją projektową prosimy wysyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej lub tradycyjnej do dnia 17 kwietnia 2020 roku. na adres ul. Orgodowa 21, 20-075 Lublin lub na adres e-mailowy: sekretariat_lublin@gddkia.gov.pl Wszystkie merytoryczne wnioski zostaną przeanalizowane i udzielona zostanie na nie odpowiedź.

 

Przypomnijmy, że przebieg korytarza planowanej drogi na odcinku od węzła Zamość Wschód do obwodnicy Hrebennego został zatwierdzony Decyzją Środowiskową, wydaną w dniu 8 kwietnia 2016 r. przez RDOŚ w Lublinie i jest niezmienny. Prosimy o przesyłanie wniosków, dotyczących rozwiązań usprawniających obsługę ruchu lokalnego (np. sposobu dojazdu do pól i nieruchomości wzdłuż korytarza projektowanej drogi). 

 

Obecnie opracowywana jest Koncepcja Programowa (KP), w ramach której archiwalne rozwiązania projektowe są uaktualniane. Szczegółowe i ostateczne rozwiązania projektowe, pojawią się dopiero w Projekcie Budowlanym, na wykonanie którego zostanie ogłoszony odrębny przetarg.

 

Dokumentacja dotyczy czterech odcinków realizacyjnych (ok. 54,2 km):

 

 

GDDKiA 

Mapa orientacyjna

 

Inne

 

Formularz wniosku

Ulotka 1

Ulotka 2

Plakat