viatoll 
PLPL
BIP 

ODDZIAŁY:

GDDKiA Oddział Gdańsk Oddział Olsztyn Oddział Białystok Oddział Warszawa Oddział Lublin Oddział Bydgoszcz Oddział Poznań Oddział Szczecin Oddział Zielona Góra Oddział Łódź Oddział Wrocław Oddział Opole Oddział Katowice Oddział Kraków Oddział Kielce Oddział Rzeszów Oddział Szczecin Oddział Gdańsk Oddział Olsztyn Oddział Białystok Oddział Zielona Góra Oddział Poznań Oddział Bydgoszcz Oddział Warszawa Oddział Wrocław Oddział Łódź Oddział Kielce Oddział Lublin Oddział Opole Oddział Katowice Oddział Kraków Oddział Rzeszów

Oddział w Bydgoszczy
ul. Fordońska 6
85-085 Bydgoszcz

tel. centr. 52 323 45 00
fax 52 323 45 04
NIP 554-22-52-485

e-mail: sekretariat_byd@gddkia.gov.pl

Oddział w Gdańsku
ul. Subisława 5
80-354 Gdańsk

tel. centr. 58 511 24 00
fax 58 511 24 05
NIP 584-24-56-536

e-mail: sekretariat_gdansk@gddkia.gov.pl

Oddział w Białystoku
ul. Zwycięstwa 2
15-703 Białystok

tel. centr. 85 664 58 00
fax 85 651 37 83
NIP 542-27-52-914

e-mail: sekretariat_bialystok@gddkia.gov.pl

Oddział w Katowicach
ul. Myśliwska 5
40-017 Katowice

tel. centr. 32 258 62 81
fax 32 259 87 10
NIP 954-24-02-923

e-mail: kat_sekretariat@gddkia.gov.pl

Oddział w Kielcach
ul. Paderewskiego 43/45
25-950 Kielce

tel. 41 34 03 900, 41 345 74 31
fax 41 366 48 04
NIP 657-03-86-703

e-mail: sekretariat_kielce@gddkia.gov.pl

Oddział w Krakowie
ul. Mogilska 25
31-542 Kraków

tel. centr. 12 417 25 00
fax 12 411 01 18
NIP 675-12-72-475

e-mail: sekretariat_krakow@gddkia.gov.pl

Oddział w Lublinie
ul. Ogrodowa 21
20-075 Lublin

tel. 81 532 70 61
fax 81 743 71 68
NIP 712-24-27-134

e-mail: sekretariat_lublin@gddkia.gov.pl

Oddział w Łodzi
ul. Irysowa 2
91-857 Łódź

tel. centr. 42 233 96 00
fax 42 233 96 08
NIP 725-17-13-273

e-mail: sekretariat_lodz@gddkia.gov.pl

Oddział w Olsztynie
ul. Warszawska 89
10-083 Olsztyn

tel. centr. 89 521 28 00
fax 89 527 23 07
NIP 739-32-79-711

e-mail: sekretariat_olsztyn@gddkia.gov.pl

Oddział w Opolu
ul. Niedziałkowskiego 6
45-085 Opole

tel. centr. 77 401 63 00
fax 77 454 44 68
NIP 754-00-03-773

e-mail: sekretariat_opole@gddkia.gov.pl

Oddział w Poznaniu
ul. Siemiradzkiego 5a
60-763 Poznań

tel. centr. 61 866 88 21
fax 61 864 63 69
NIP 779-21-73-262

e-mail: sekretariat_poznan@gddkia.gov.pl

Oddział w Rzeszowie
ul. Legionów 20
35-959 Rzeszów

tel. centr. 17 853 40 71 do 74
fax 17 853 64 84
NIP 813-11-06-223

e-mail: sekretariat_rzeszow@gddkia.gov.pl

Oddział w Szczecinie
Al. Bohaterów Warszawy 33
70-340 Szczecin

tel. centr. 91 432 53 00
fax 91 484 39 97
NIP 852-23-53-687

e-mail: sekretariat_szczecin@gddkia.gov.pl

Oddział w Warszawie
ul. Mińska 25
03-808 Warszawa

tel. centr. 22 209 25 00
fax 22 698 60 45
NIP 113-20-97-244

e-mail: sekretariat_warszawa@gddkia.gov.pl

Oddział w Wrocławiu
ul. Powstańców Śląskich 186
53-139 Wrocław

tel. centr. 71 334 73 00
fax 71 367 17 69
NIP 899-24-41-331

e-mail: sekretariat.wroclaw@gddkia.gov.pl

Oddział w Zielonej Górze
ul. Boh. Westerplatte 31
65-950 Zielona Góra

tel. centr. 68 327 10 68
fax 68 325 34 68
NIP 929-01-16-588

e-mail: sekretariat_zga@gddkia.gov.pl

GDDKiA MAPA STANU BUDOWY DRÓG GDDKiA MAPA STANU BUDOWY DRÓG autostrady, drogi ekspresowe i inne drogi krajowe w realizacji ZOBACZ GDDKiA SERWIS DLA KIEROWCÓW GDDKiA SERWIS DLA KIEROWCÓW najważniejsze informacje drogowe dla kierowców ZOBACZ GDDKiA ZBIÓRKA KRWI
Drogocenna krew
GDDKiA
ZBIÓRKA KRWI
Drogocenna krew
Ogólnopolska zbiórka krwi 
Drogocenna krew
ZOBACZ
GDDKiA SERWIS DLA PODWYKONAWCÓW GDDKiA SERWIS DLA PODWYKONAWCÓW Informacja dla podwykonawców biorąych udział w realizacji inwestycji GDDKiA ZOBACZ GDDKiA MAPA WARUNKÓW DROGOWYCH GDDKiA MAPA WARUNKÓW DROGOWYCH aktualne warunki drogowe w Polsce ZOBACZ

OddziałyGDDKiAArchiwum 2019

Wyniki konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży „Drogi Przyszłości”

05-12-2019

Znamy laureatów konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży „Drogi Przyszłości”.

Cel konkursu

Celem konkursu było zachęcanie uczniów i nauczycieli do czynnego zainteresowania się tematem dróg w Polsce, popularyzowanie wiedzy o sektorze drogownictwa oraz jego roli w procesie rozwoju kraju, jak również rozwój umiejętności plastycznych wśród dzieci i młodzieży.

 

Dziękujemy i gratulujemy!

Bardzo dziękujemy za wszystkie prace! Łącznie było ich 1041, z ponad 250 szkół. Do rzeszowskiego Oddziału GDDKiA nadesłano 54 prace plastyczne, z następujących szkół:

- Szkoła Podstawowa w Borku Starym, Borek Stary 67, 36-020 Tyczyn

- Szkoła Podstawowa im. Jana Twardowskiego w Trójczycach, Trójczyce 110, 37-717 Kaszyce

- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Konopnickiej 58, 37-420 Rudnik nad Sanem

- Szkoła Podstawowa nr 31 im. K. Pułaskiego, ul. K. Pułaskiego 11, 35-011 Rzeszów

- Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, 36-060 Głogów Małopolski

- Szkoła Podstawowa w Walawie im. Jana Pawła II, Walawa 60, 37-716 Orły

- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Komorowie, Komorów 116, 36-110 Maj

- Niepubliczna Szkoła Podstawowa 36-055 Bratkowice 150

- Szkoła Podstawowa w Piotrówce 38-459 Kopytowa

- Szkoła Podstawowa w Myczkowie, Myczków 109, 38-610 Polańczyk

- Szkoła Podstawowa w Żyrakowie, 39-204 Żyraków 77

- Publiczna Szkoła Podstawowa w Nagawczynie, Nagawczyna 109e, 39-200 Dębica

- Szkoła Podstawowa w Straszęcinie, Straszęcin 115, 39-218 Straszęcin

- Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. prof. dr. Stanisława Pawłowskiego, 38-220 Dębowiec 500

- Zespół Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, ul. Kopernika 18, 39-400 Tarnobrzeg

 

Oddziałowe komisje konkursowe oraz komisja główna konkursu stanęli przed dużym wyzwaniem, dokonując wyboru laureatów, gdyż poziom był bardzo wyrównany. Zachwyciła nas różnorodność, wyobraźnia i estetyka prac. Doceniamy zaangażowanie i pracę włożoną przez wszystkich uczestników konkursu w ich przygotowanie, a także za zainteresowanie tematem drogownictwa.

 

Nagrody i wyróżnienia

Spośród prac ocenionych przez komisję konkursową, zostali wyłonieni zwycięzcy w dwóch kategoriach wiekowych:

Klasy I-III

I miejsce - Martyna Bandziak ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie

II miejsce - Julianna Górna ze Szkoły Podstawowej nr 39 w Gdyni

III miejsce - Igor Konwicki z Państwowej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Tłuchowie

 

Klasy IV-VIII

I miejsce - Anna Grodnicka ze Szkoły Podstawowej FILOMATA w Gliwicach

II miejsce - Konstancja Gąsior ze Szkoły Podstawowej w Straszęcinie

III miejsce - Maksym Ornaf ze Szkoły Podstawowej im. Lotników Września 1939 r. w Dłutowie

 

Komisja konkursowa przyznała również wyróżnienia dla następujących uczniów:

•    Jaśmin Boba ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Goleniowie

•    Michał Ostrasz ze Szkoły nr 61 we Wrocławiu

•    Irena Śledzińska ze Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Świebodzinie

•    Mikołaj Latała z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pionkach

•    Maja Cygan z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu „Zośka” w Celestynowie

•    Franek Kwiatkowski ze Szkoły Podstawowej w Łęknicy

•    Hanna Kotowska ze Szkoły Podstawowej w Kamieniu

•    Wojciech Wiśniewski ze Szkoły Podstawowej nr 1 Kętach

•    Kinga Kmiecik ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Ustrzykach Dolnych

•    Julia Kwiatkowska z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Stawigudzie

 

Koordynator konkursu będzie kontaktował się  ze szkołami w kwestii przekazania nagród uczestnikom.

Poniżej prezentujemy prace zwycięzców, wyróżnionych, a także przykładowe prace pozostałych uczestników konkursu.